ÖDEME ŞEKİLLERİ

Sipariş verirken toplam sipariş tutarınızın %10 kadarını hesaplarımızdan birine ya da mağazalarımızda kredi kartı veya nakit kapora olarak yatırıyorsunuz ve siparişiniz hazırlanmaya başlıyor. Kalan kısmını ürünü teslim alınca, sipariş verirken anlaşmaya varıldığı şekilde, nakit veya kredi kartı ile ödemenizi ürünü getiren ekibe veya şoföre yapabilirsiniz.

İnternet ile Sipariş

Şipariş verirken yatırmanız gereken %10 kaporayı da sitemizde bulunan güvenli Sanal Pos aracılığıyla ödeyebilirsiniz. Firma olarak doğrudan taksit yapabildiğimiz Türkiye Finans Katılım Bankası’na ait kredi kartlarıdır.

Diğer tüm kredi kartlarında tek çekim olarak ödemeyi yapıp kendi bankanızdan bu harcamanız için taksitlendirme yaptırabilirsiniz.

First thing initial thing you might want to do in order to lawfully embrace a psychological support pet is always to emotional support animal prescription file your correspondence of intent into the regional ASPCA (American Society for the Prevention of Cruelty to Animals) to get that your own ESA authorized. ESA approval is straightforward, fast, and inexpensive. Additionally, there are some distinctive demands that must be achieved to your own application and this report can assist you to fill out these forms and apply it.